WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
39914 M-013 16-11-2017 NQL MW1   Boelenslaan/It Fean MW1 20:00 Heechfinne FERWERT
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
13225 3C 18-11-2017 It Fean/Boelenslaan 1   DTL 1 18:40 Surventohal SURHUISTERVEEN
17519 R4C 18-11-2017 It Fean/Boelenslaan 2   DTL 2 17:30 Surventohal SURHUISTERVEEN
17518 R4D 18-11-2017 It Fean/Boelenslaan 3   Quick '21 3 16:20 Surventohal SURHUISTERVEEN
20851 S-027 18-11-2017 DTS (S) 3   It Fean/Boelenslaan 4 15:10 Surventohal SURHUISTERVEEN
16093 A-008 18-11-2017 De Wâlden A2   It Fean/Boelenslaan A1 16:00 De Hege Walden OENTSJERK
18345 B-010 18-11-2017 De Wâlden B1   It Fean/Boelenslaan B1 15:00 De Hege Walden OENTSJERK
25362 C-004 18-11-2017 It Fean/Boelenslaan C1   Vlug & Vaardig (G) C2 10:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
25621 C-025 18-11-2017 It Fean/Boelenslaan C3   Drachten/Van der Wiel C2 11:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
26901 D-002 18-11-2017 OKO/BIES D1   It Fean/Boelenslaan D1 13:00 De Veste OPENDE
28982 D-062 18-11-2017 It Fean/Boelenslaan D2   Harkema D2 12:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
33119 E-037 18-11-2017 It Fean E1   Flamingo's E1 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
32098 F-033 18-11-2017 It Fean F1   Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
30191 F-059 18-11-2017 OKO/BIES F1   Boelenslaan F1 11:00 De Veste OPENDE
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
39941 M-013 22-11-2017 Joure MW1   Boelenslaan/It Fean MW1 21:00 Doniahal SINT NICOLAASGA
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
13402 3C 25-11-2017 It Fean/Boelenslaan 1   Joure 1 20:15 Surventohal SURHUISTERVEEN
17826 R4C 25-11-2017 It Fean/Boelenslaan 2   Joure 2 19:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
17825 R4D 25-11-2017 It Fean/Boelenslaan 3   Hoogkerk/Nanka Diamond Tools 4 18:45 De Fugelkamp HARKEMA
20615 S-027 25-11-2017 WIK '34 2   It Fean/Boelenslaan 4 18:30 De Boppeslach DAMWALD
18109 B-010 25-11-2017 Rodenburg/Sparta (Ze)/OWK B1   It Fean/Boelenslaan B1 16:00 Rodenburghal LEEK
22879 C-004 25-11-2017 Vlug & Vaardig (G) C2   It Fean/Boelenslaan C1 16:00 Wetterstins BURGUM
26614 D-002 25-11-2017 Sparta (Ze) D1   It Fean/Boelenslaan D1 12:00 Rodenburghalk LEEK
28198 D-062 25-11-2017 Wêz Handich D1   It Fean/Boelenslaan D2 12:00 Dûnoard HOUTIGEHAGE
34935 E-037 25-11-2017 Vlug & Vaardig (G) E2   It Fean E1 09:55 Sportzaal Garyp GARYP
36403 E-067 25-11-2017 AVO E5   It Fean E2 10:00 Kloosterveste ASSEN
32294 F-033 25-11-2017 It Fean F1   De Wâlden F1 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
29910 F-059 25-11-2017 Sparta (Ze) F1   Boelenslaan F1 11:00 Rodenburghal LEEK
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
39888 M-013 29-11-2017 Boelenslaan/It Fean MW1   TFS MW1 21:00 Dûnoard HOUTIGEHAGE
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
12910 3C 02-12-2017 Westergo 1   It Fean/Boelenslaan 1 20:20 De Middelzee BOLSWARD
16947 R4C 02-12-2017 Westergo 2   It Fean/Boelenslaan 2 19:10 De Middelzee BOLSWARD
16966 R4D 02-12-2017 Thrianta 2   It Fean/Boelenslaan 3 14:20 Activum HOOGEVEEN
22322 S-027 02-12-2017 It Fean/Boelenslaan 4   Oerterp/VKC 3 16:10 Surventohal SURHUISTERVEEN
17331 A-008 02-12-2017 It Fean/Boelenslaan A1   De Granaet A2 15:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
19382 B-010 02-12-2017 DTS (S) B1   It Fean/Boelenslaan B1 12:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
24491 C-004 02-12-2017 Harkema C1   It Fean/Boelenslaan C1 16:30 De Fugelkamp HARKEMA
23772 C-015 02-12-2017 DTS (S) C1   It Fean/Boelenslaan C2 11:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
24531 C-025 02-12-2017 De Lauwers C1   It Fean/Boelenslaan C3 11:00 Van der Bijhal KOLLUM
28876 D-002 02-12-2017 It Fean/Boelenslaan D1   De Granaet D1 14:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
26422 D-062 02-12-2017 It Fean/Boelenslaan D2   WIK '34 D1 13:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
36333 E-023 02-12-2017 Boelenslaan E1   Drachten/Van der Wiel E1 10:30 Gymzaal BOELENSLAAN
35186 E-037 02-12-2017 Heerenveen E5   It Fean E1 10:00 Hoekstra hal HEERENVEEN
36323 E-067 02-12-2017 De Wâlden E4   It Fean E2 11:00 De Hege Walden OENTSJERK
31802 F-059 02-12-2017 Boelenslaan F1   Donkerbroek F1 09:30 Gymzaal BOELENSLAAN
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
13076 3C 09-12-2017 It Fean/Boelenslaan 1   TFS 1 19:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
17253 R4C 09-12-2017 It Fean/Boelenslaan 2   ASVD 5 17:50 Surventohal SURHUISTERVEEN
17252 R4D 09-12-2017 It Fean/Boelenslaan 3   DTS (S) 2 16:40 Surventohal SURHUISTERVEEN
21806 S-027 09-12-2017 It Fean/Boelenslaan 4   De Granaet 5 15:30 Surventohal SURHUISTERVEEN
16904 A-008 09-12-2017 It Fean/Boelenslaan A1   Leeuwarden A1 11:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
19265 B-010 09-12-2017 It Fean/Boelenslaan B1   De Granaet B2 10:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
24583 C-004 09-12-2017 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools C2   It Fean/Boelenslaan C1 11:00 Hoogkerk GRONINGEN
23583 C-015 09-12-2017 De Wâlden C2   It Fean/Boelenslaan C2 12:00 De Hege Walden OENTSJERK
24536 C-025 09-12-2017 Wordt Kwiek/WWMD C1   It Fean/Boelenslaan C3 10:30 MFC De Kompenije JUBBEGA
28205 D-002 09-12-2017 It Fean/Boelenslaan D1   DeWâlden D1 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
27137 D-062 09-12-2017 WIK '34 D1   It Fean/Boelenslaan D2 15:00 De Boppeslach DAMWALD
35364 E-023 09-12-2017 Boelenslaan E1   LDODK/Rinsma Fashion E2 09:30 Gymzaal BOELENSLAAN
34877 E-037 09-12-2017 Flamingo's E1   It Fean E1 10:00 De Houtmoune BUITENPOST
33764 E-067 09-12-2017 Oerterp/VKC E1   It Fean E2 09:00 De Wier URETERP
31526 F-059 09-12-2017 Donkerbroek F1   Boelenslaan F1 16:00 De Bongerd HAULERWIJK
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
39922 M-013 13-12-2017 Boelenslaan/It Fean MW1   NQL MW1 21:00 Dûnoard HOUTIGEHAGE
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
13496 3C 16-12-2017 Deinum 1   It Fean/Boelenslaan 1 18:15 Roelengahal MENAAM
17955 R4C 16-12-2017 De Parabool 6   It Fean/Boelenslaan 2 10:00 ACLO/Paddepoel GRONINGEN
17967 R4D 16-12-2017 Lintjo 2   It Fean/Boelenslaan 3 18:00 MFA Oldeberkoop OLDEBERKOOP
20222 S-027 16-12-2017 OKO/BIES 5   It Fean/Boelenslaan 4 15:15 De Veste OPENDE
15563 A-008 16-12-2017 OKO/BIES A1   It Fean/Boelenslaan A1 13:00 De Veste OPENDE
17769 B-010 16-12-2017 Noordenveld B1   It Fean/Boelenslaan B1 15:45 De Hullen RODEN
25636 C-004 16-12-2017 It Fean/Boelenslaan C1   AVO C2 13:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
23503 C-015 16-12-2017 It Fean/Boelenslaan C2   DTS (S) C1 11:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
25402 C-025 16-12-2017 It Fean/Boelenslaan C3   Noordenveld C1 12:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
26092 D-002 16-12-2017 DIO D1   It Fean/Boelenslaan D1 13:00 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
29231 D-062 16-12-2017 It Fean/Boelenslaan D2   WWC D1 14:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
32423 E-023 16-12-2017 Heerenveen E2   Boelenslaan E1 10:00 Hoekstra hal HEERENVEEN
34556 E-037 16-12-2017 Drachten/Van der Wiel E2   It Fean E1 10:00 Sportcentrum DRACHTEN
34509 E-067 16-12-2017 It Fean E2   WIK '34 E1 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
32343 F-033 16-12-2017 It Fean F1   DTS (S) F1 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
29503 F-059 16-12-2017 Flamingo's F2   Boelenslaan F1 11:00 De Houtmoune BUITENPOST
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
39896 M-013 20-12-2017 MN en W MW1   Boelenslaan/It Fean MW1 19:00 Heechfinne FERWERT
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
25457 C-025 23-12-2017 De Wâlden C3   It Fean/Boelenslaan C3 14:00 De Hege Walden OENTSJERK
32197 F-033 23-12-2017 De Wâlden F1   It Fean F1 11:00 De Hege Walden OENTSJERK
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
13426 3C 06-01-2018 It Fean/Boelenslaan 1   WWC 1 20:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
17864 R4C 06-01-2018 It Fean/Boelenslaan 2   WWC 2 18:50 Surventohal SURHUISTERVEEN
17863 R4D 06-01-2018 It Fean/Boelenslaan 3   ROG 4 17:40 Surventohal SURHUISTERVEEN
21085 S-027 06-01-2018 It Fean/Boelenslaan 4   Harkema 3 16:30 Surventohal SURHUISTERVEEN
16266 A-008 06-01-2018 It Fean/Boelenslaan A1   Veenwouden A1 13:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
18554 B-010 06-01-2018 It Fean/Boelenslaan B1   Hoogkerkls/Nic. B3 12:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
23681 C-004 06-01-2018 Nic. C1   It Fean/Boelenslaan C1 13:00 De Wijert GRONINGEN
25155 C-015 06-01-2018 Quick '21 C1   It Fean/Boelenslaan C2 10:20 Wetterstins BURGUM
25564 C-025 06-01-2018 It Fean/Boelenslaan C3   De Wâlden C3 11:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
27238 D-002 06-01-2018 It Fean/Boelenslaan D1   CSL D1 10:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
28614 D-062 06-01-2018 WWC D1   It Fean/Boelenslaan D2 13:00 De Greidhoeke EASTEREIN
33966 E-023 06-01-2018 Boelenslaan E1   NQL E1 10:30 Gymzaal BOELENSLAAN
33938 E-037 06-01-2018 It Fean E1   Quick '21 E1 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
35795 E-067 06-01-2018 It Fean E2   De Wâlden E4 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
31267 F-033 06-01-2018 Spannum F1   It Fean F1 12:00 De Greidhoeke EASTEREIN
30430 F-059 06-01-2018 Boelenslaan F1   Nic./Hoogkerk F2 09:30 Gymzaal BOELENSLAAN
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
39935 M-013 10-01-2018 De Pein MW1   Boelenslaan/It Fean MW1 21:00 Dûnoard HOUTIGEHAGE
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
13318 3C 13-01-2018 It Fean/Boelenslaan 1   Flamingo's 1 20:10 Surventohal SURHUISTERVEEN
17686 R4C 13-01-2018 It Fean/Boelenslaan 2   Harich 3 19:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
17685 R4D 13-01-2018 It Fean/Boelenslaan 3   Ritola 4 18:30 De Veste OPENDE
25495 C-004 13-01-2018 Ritola C1   It Fean/Boelenslaan C1 12:45 De Zwet ZUIDLAREN
25372 C-015 13-01-2018 Wêz Handich C1   It Fean/Boelenslaan C2 10:30 Dûnoard HOUTIGEHAGE
27375 D-002 13-01-2018 De Wâlden D1   It Fean/Boelenslaan D1 12:00 De Hege Fiif HURDEGARYP
28120 D-062 13-01-2018 Harkema D2   It Fean/Boelenslaan D2 14:00 De Fugelkamp HARKEMA
34863 E-023 13-01-2018 Boelenslaan E1   Vlug & Vaardig (G) E1 09:30 Gymzaal BOELENSLAAN
35536 E-037 13-01-2018 De Wâlden E3   It Fean E1 09:00 De Hege Fiif HURDEGARYP
33263 E-067 13-01-2018 Harkema E1   It Fean E2 12:00 De Fugelkamp HARKEMA
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
39923 M-013 17-01-2018 Boelenslaan/It Fean MW1   Pallas '08 MW1 21:00 Dûnoard HOUTIGEHAGE
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
13024 3C 20-01-2018 DTL 1   It Fean/Boelenslaan 1 19:40 De Ynset HOLWERD
17164 R4C 20-01-2018 DTL 2   It Fean/Boelenslaan 2 18:25 De Ynset HOLWERD
17159 R4D 20-01-2018 Quick '21 3   It Fean/Boelenslaan 3 18:00 SNIJ Noord Hal DRACHTEN
20394 S-027 20-01-2018 It Fean/Boelenslaan 4   DTS (S) 3 20:40 Surventohal SURHUISTERVEEN
15682 A-008 20-01-2018 It Fean/Boelenslaan A1   De Wâlden A2 14:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
17896 B-010 20-01-2018 It Fean/Boelenslaan B1   De Wâlden B1 13:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
24420 C-004 20-01-2018 AVO C2   It Fean/Boelenslaan C1 11:00 Kloosterveste ASSEN
22883 C-015 20-01-2018 It Fean/Boelenslaan C2   Wêz Handich C1 11:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
25347 C-025 20-01-2018 It Fean/Boelenslaan C3   Quick '21 C2 12:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
26315 D-002 20-01-2018 It Fean/Boelenslaan D1   OKO/BIES D1 10:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
26195 D-062 20-01-2018 De Granaet D3   It Fean/Boelenslaan D2 10:00 De Trimmer DOKKUM
33115 E-023 20-01-2018 Vlug & Vaardig (G) E1   Boelenslaan E1 11:00 Sportzaal GARYP
34745 E-037 20-01-2018 It Fean E1   Heerenveen E5 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
29597 F-033 20-01-2018 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1   It Fean F1 09:30 Utingeradeelhal AKKRUM
29648 F-059 20-01-2018 Boelenslaan F1   OKO/BIES F1 09:30 Gymzaal BOELENSLAAN
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
39902 M-013 24-01-2018 Boelenslaan/It Fean MW1   De Pein MW1 21:00 Dûnoard HOUTIGEHAGE
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
13185 3C 27-01-2018 Joure 1   It Fean/Boelenslaan 1 15:10 Sportfun JOURE
17448 R4C 27-01-2018 Joure 2   It Fean/Boelenslaan 2 14:00 Sportfun JOURE
17433 R4D 27-01-2018 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools 4   It Fean/Boelenslaan 3 18:10 Rodenburghal LEEK
21541 S-027 27-01-2018 It Fean/Boelenslaan 4   WIK '34 2 20:40 Surventohal SURHUISTERVEEN
17031 A-008 27-01-2018 DTS (S) A1   It Fean/Boelenslaan A1 15:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
19000 B-010 27-01-2018 It Fean/Boelenslaan B1   Rodenburg/Sparta (Ze)/OWK B1 12:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
23873 C-004 27-01-2018 It Fean/Boelenslaan C1   Hoogkerk/Nanka Diamond Tools C2 10:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
24950 C-015 27-01-2018 It Fean/Boelenslaan C2   Quick '21 C1 11:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
29272 D-062 27-01-2018 Olympia (T) D1   It Fean/Boelenslaan D2 12:00 De Houtmoune BUITENPOST
35635 E-023 27-01-2018 DTS (S) E1   Boelenslaan E1 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
33405 E-037 27-01-2018 It Fean E1   Vlug & Vaardig (G) E2 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
34114 E-067 27-01-2018 TFS E1   It Fean E2 10:00 Gymzaal DRACHTSTERCOMPAGNIE
38649 F-033 27-01-2018 It Fean F1   De Pein F1 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
30941 F-059 27-01-2018 Boelenslaan F1   Sparta (Ze) F1 09:30 Gymzaal BOELENSLAAN
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
39939 M-013 31-01-2018 Boelenslaan/It Fean MW1   Joure MW1 21:00 Dûnoard HOUTIGEHAGE
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
13028 3C 03-02-2018 It Fean/Boelenslaan 1   Westergo 1 19:20 Surventohal SURHUISTERVEEN
17172 R4C 03-02-2018 It Fean/Boelenslaan 2   Westergo 2 18:10 Surventohal SURHUISTERVEEN
17171 R4D 03-02-2018 It Fean/Boelenslaan 3   Thrianta 2 17:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
22023 S-027 03-02-2018 Oerterp/VKC 3   It Fean/Boelenslaan 4 17:05 De Wier URETERP
17128 A-008 03-02-2018 De Granaet A2   It Fean/Boelenslaan A1 14:00 De Trimmer DOKKUM
25205 C-004 03-02-2018 It Fean/Boelenslaan C1   Harkema C1 16:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
25192 C-025 03-02-2018 It Fean/Boelenslaan C3   De Lauwers C1 15:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
28459 D-002 03-02-2018 De Granaet D1   It Fean/Boelenslaan D1 12:00 De Trimmer DOKKUM
35840 E-023 03-02-2018 Drachten/Van der Wiel E1   Boelenslaan E1 11:00 SNIJ Noord Hal DRACHTEN
36721 E-067 03-02-2018 It Fean E2   Harkema E1 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
30405 F-033 03-02-2018 Flamingo's F1   It Fean F1 09:00 De Houtmoune BUITENPOST
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
39900 M-013 07-02-2018 Boelenslaan/It Fean MW1   DFS/Veenwouden MW1 21:00 Dûnoard HOUTIGEHAGE
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
13520 3C 10-02-2018 TFS 1   It Fean/Boelenslaan 1 20:00 Dûnoard HOUTIGEHAGE
18001 R4C 10-02-2018 ASVD 5   It Fean/Boelenslaan 2 16:40 't Dok DRONTEN
18012 R4D 10-02-2018 DTS (S) 2   It Fean/Boelenslaan 3 18:10 Surventohal SURHUISTERVEEN
16397 A-008 10-02-2018 Leeuwarden A1   It Fean/Boelenslaan A1 16:10 Camminghahal LEEUWARDEN
18685 B-010 10-02-2018 De Granaet B2   It Fean/Boelenslaan B1 12:00 De Trimmer DOKKUM
25579 C-004 10-02-2018 It Fean/Boelenslaan C1   Ritola C1 14:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
25248 C-015 10-02-2018 It Fean/Boelenslaan C2   De Wâlden C2 16:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
23860 C-025 10-02-2018 It Fean/Boelenslaan C3   Wordt Kwiek/WWMD C1 15:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
27852 D-002 10-02-2018 It Fean/Boelenslaan D1   Sparta (Ze) D1 13:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
29171 D-062 10-02-2018 It Fean/Boelenslaan D2   De Granaet D3 12:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
34275 E-023 10-02-2018 LDODK/Rinsma Fashion E2   Boelenslaan E1 10:00 Kortezwaag GORREDIJK
36621 E-067 10-02-2018 It Fean E2   Oerterp/VKC E1 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
30610 F-033 10-02-2018 It Fean F1   Spannum F1 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
13366 3C 17-02-2018 It Fean/Boelenslaan 1   Deinum 1 18:50 Surventohal SURHUISTERVEEN
17766 R4C 17-02-2018 It Fean/Boelenslaan 2   De Parabool 6 17:40 Surventohal SURHUISTERVEEN
17765 R4D 17-02-2018 It Fean/Boelenslaan 3   Lintjo 2 16:30 Surventohal SURHUISTERVEEN
21629 S-027 17-02-2018 It Fean/Boelenslaan 4   OKO/BIES 5 15:20 Surventohal SURHUISTERVEEN
16742 A-008 17-02-2018 It Fean/Boelenslaan A1   OKO/BIES A1 14:10 Surventohal SURHUISTERVEEN
19083 B-010 17-02-2018 It Fean/Boelenslaan B1   Noordenveld B1 13:10 Surventohal SURHUISTERVEEN
22985 C-015 17-02-2018 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C5   It Fean/Boelenslaan C2 11:40 Utingeradeelhal AKKRUM
24911 C-025 17-02-2018 Noordenveld C1   It Fean/Boelenslaan C3 12:00 De Hullen RODEN
27971 D-002 17-02-2018 It Fean/Boelenslaan D1   DIO D1 12:10 Surventohal SURHUISTERVEEN
35016 E-023 17-02-2018 Boelenslaan E1   Heerenveen E2 10:30 Gymzaal BOELENSLAAN
32790 E-037 17-02-2018 It Fean E1   Drachten/Van der Wiel E2 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
32784 E-067 17-02-2018 WIK '34 E1   It Fean E2 17:00 De Boppeslach DAMWALD
38655 F-033 17-02-2018 De Pein F1   It Fean F1 10:00 Gymzaal OPEINDE
31041 F-059 17-02-2018 Boelenslaan F1   Flamingo's F2 09:30 Gymzaal BOELENSLAAN
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
39890 M-013 20-02-2018 DFS/Veenwouden MW1   Boelenslaan/It Fean MW1 21:30 De Hege Fiif HURDEGARYP
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
21189 S-027 24-02-2018 De Granaet 5   It Fean/Boelenslaan 4 13:00 De Trimmer DOKKUM
23305 C-015 24-02-2018 NQL C1   It Fean/Boelenslaan C2 10:00 De Boppeslach DAMWALD
22885 C-025 24-02-2018 Quick '21 C2   It Fean/Boelenslaan C3 11:00 Wetterstins BURGUM
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
39927 M-013 07-03-2018 Boelenslaan/It Fean MW1   MN en W MW1 21:00 Dûnoard HOUTIGEHAGE
                 
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
13386 3C 10-03-2018 WWC 1   It Fean/Boelenslaan 1 13:35 De Greidhoeke EASTEREIN
17786 R4C 10-03-2018 WWC 2   It Fean/Boelenslaan 2 12:25 De Greidhoeke EASTEREIN
17802 R4D 10-03-2018 ROG 4   It Fean/Boelenslaan 3 16:15 Beyum GRONINGEN
22213 S-027 10-03-2018 Harkema 3   It Fean/Boelenslaan 4 20:20 De Fugelkamp HARKEMA
17269 A-008 10-03-2018 Veenwouden A1   It Fean/Boelenslaan A1 10:30 Hoantserid VEENWOUDEN
19645 B-010 10-03-2018 Hoogkerkls/Nic. B3   It Fean/Boelenslaan B1 12:00 Hoogkerk GRONINGEN
23053 C-004 10-03-2018 It Fean/Boelenslaan C1   Nic. C1 10:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
24021 C-015 10-03-2018 It Fean/Boelenslaan C2   Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C5 12:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
28720 D-002 10-03-2018 CSL D1   It Fean/Boelenslaan D1 10:15 It Gryn STIENS
27398 D-062 10-03-2018 It Fean/Boelenslaan D2   Wêz Handich D1 11:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
36168 E-023 10-03-2018 NQL E1   Boelenslaan E1 09:00 De Boppeslach DAMWALD
32838 E-037 10-03-2018 Quick '21 E1   It Fean E1 11:00 De Gearrin OUDEGA GEM SMALLINGERLND
36063 E-067 10-03-2018 It Fean E2   AVO E5 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
29785 F-033 10-03-2018 It Fean F1   Flamingo's F1 09:00 Surventohal SURHUISTERVEEN
31713 F-059 10-03-2018 Nic./Hoogkerk F2   Boelenslaan F1 12:00 De Wijert GRONINGEN
                 
WedNR Klasse Datum Thuis team   Uit team Aanvang Accommodatie Plaats
39899 M-013 14-03-2018 TFS MW1   Boelenslaan/It Fean MW1 21:00 Dûnoard HOUTIGEHAGE